HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2024 r.

DANKOWICE ULICE: AL. MŁYŃSKA, BRZOZOWA, DĘBOWA, GRANICZNA, JAGIELLOŃSKA, J. SŁOWACKIEGO, KAMIENIARSKA, KANIOWSKA, KOLEJOWA, KRESOWA, KRĘTA, ŁAGODNA,  M. KOLBEGO, NAD ŁĘKAWKĄ, NAD MŁYNÓWKĄ, PIASTOWSKA, POLNA, RÓŻANA, SŁOWIAŃSKA, SPOKOJNA, STAWOWA, WIŚLANA, Z. KRASIŃSKIEGO, ZAOLZIAŃSKA


DANKOWICE ULICE: A. MICKIEWICZA, AL. LIPOWA, BIELSKA, BROWARNIK,  BRZEZINA, DO LIPEK, DZIAŁKOWA, GÓRA, JANA PAWŁA II, JEDLINA, KOŚCIELNA, KS. J. POPIEŁUSZKI, KS. STOJAŁOWSKIEGO, LEŚNA, MYŚLIWSKA, OŚWIĘCIMSKA, PODLESIE, RYNKOWA, SOSNOWA, SPORTOWA, SZEJWY, SZKOLNA, ŚW. WOJCIECHA, WIELA, W. WITOSA, ZAGRODY
STARA WIEŚ ULICA: DO PANIENKI


HECZNAROWICE ULICE: AKACJOWA, CICHA, CMENTARNA, GÓRNICZA, HANDLOWA (BEZ NR 1 - 5), JANA PAWŁA II, KOŚCIELNA, KRAKOWSKA (NR 92 - 137), KRÓTKA, LEŚNA, ŁABĘDZIA, MALINOWA, MYŚLIWSKA, NAD MŁYNÓWKĄ, NADBRZEŻNA, NOWOWIEJSKA, ODSOLE, OGRODNICZA, OLCHOWA, ORZECHOWA, PAŃSKIE POLA, POD GÓRĄ, POD SKARPĄ, RAJSKA, RÓŻANA, RYTWINY, SPACEROWA, SPOKOJNA, STAWOWA, STRAŻACKA, SZKOLNA, ŚW. JANA, ŚW. URBANA, WILLOWA, WIŚNIOWA, WODNA, WRZOSOWA, ZACISZE
PISARZOWICE ULICA: ŁABĘDZIA


PISARZOWICE 1 ULICE: BAJKOWA, BIAŁA, BŁĘKITNA, DESZCZOWA, DO KAPLICZKI, GRZYBOWA, JUTRZENKI, KĘCKA, KRZEMIENIOWE POLA (NR 10 - 54), KRAKOWSKA (NR 49, 69, 70, 71, 73), KSIĘŻYCOWA, KĘCKI LAS, LANCKORONA, ŁĄKOWA, ŁUKOWA, MIŁA, MODRA, MOKRA, OGRODNICZA (NR 10), OSTRA, PIASKOWA, PIĘKNA, POLARNA, PRZECZNIA, SŁONECZNA, SPACEROWA , SPADZISTA , SUCHA, SZAFIROWA, SZCZĘŚLIWA, TARTACZNA, TĘCZOWA, WĄWÓZ, ZBOŻOWA (NR 33, 35), ZIELONA, ŻNIWNA, ŻOŁNIERSKA (NR 28)
HECZNAROWICE ULICE: BRZOZOWA, CHUCHERA, DZIAŁKOWA, GRANICZNA, JASNA, KRAKOWSKA (NR 2 - 69), OGRODOWA, PIĘKNA, POLNA, RODZINNA, RZEMIEŚLNICZA, SŁONECZNA, SPORTOWA, ZIELONA


PISARZOWICE 2 ULICE: BARTNICZA, CEGLANA, CIENISTA, CZERWONKA, DOLINOWA, GÓRNA, JAZOWA, KOLONIA, KRAKOWSKA (BEZ NR 49, 69, 70, 71, 73), KRÓTKA, KRZEMIENIOWE POLA (OD NR 1 - 7), MIODOWA, MŁYNÓWKA, NADBRZEŻNA, NEKTAROWA, OGRODNICZA (BEZ NR 10), OLSZYNA, PAGÓRKOWA, PASIEKI, PIWNA, POGODNA, POLNA, PROSTA, PSZCZELA, SŁODKA, SPADZIOWA, SPOKOJNA, SPORTOWA, SZKOLNA, ŚREDNIA, ZBOŻOWA (BEZ NR 33), ŻOŁNIERSKA (BEZ NR 28)


PISARZOWICE 3 ULICE: AGRESTOWA, ARONIOWA, BIELSKA, BOCIANIA, BRZOSKWINIOWA, CHMIELNA, CICHA, CZEREŚNIOWA, GŁOGOWA, GRANICZNA, JEŻYNOWA, KRAJOBRAZOWA, LAWENDOWA, LIPOWA, MALINOWA, MŁYŃSKA, MORELOWA, NA SKOWRONEK, ORZECHOWA, OSIEDLOWA, OWOCOWA, PAŃSKA, PARKOWA, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, PRZYGRANICZNA, ROLNICZA, STAROWIEJSKA, ŚW. FLORIANA, ŚW. JANA KANTEGO, ŚW. MARCINA, TARNIOWA, TRUSKAWKOWA, WIDOKOWA, WIERZBOWA, WIŚNIOWA, WSPÓLNA, WYZWOLENIA, ZDROWA


PISARZOWICE 4 ULICE: AKACJOWA, BORUTKOWY LAS, BRZOZOWA, BUKOWA, CHABROWA, CMENTARNA, CZERNICHOWSKA, DO LASU, FIOŁKOWA, JASTRZĘBIA, JAŚMINOWA, KASZTANOWA, KONWALIOWA, KSIĘŻY LAS, KWIATOWA, LEKACZ, LESZCZYNOWA, LEŚNA, LILIOWA, LISIA, MODRZEWIOWA, OWCZA, RÓŻANA, RYBACKA, SARNIA, SKOTNICA, SOSNOWA, SOWIA, STAWOWA, TATERNICZA, WILCZA, WIOSENNA, WODNA, WRZOSOWA, ZAJĘCZA, ZDROJOWA, ŹRÓDLANA, ŻABIE MIASTO
STARA WIEŚ ULICA: GRANICZNA


STARA WIEŚ ULICE: ADAMA MICKIEWICZA, AKACJOWA, ALEJA, BESTWIŃSKA, DĘBINA, DOLNA, DZIAŁKOWA, FAMILIJNA, KAMIENIEC, KRAKOWSKA, KRÓTKA, KRUCZA, KS. WOJTYŁKI, LESZCZYŃSKA, LEŚNA, ŁANOWA, ŁĄKOWA, MIĘDZYLESIE, MODRZEWIOWA, OGRODOWA, OLCHOWA, PIELGRZYMÓW, POLNA, POZIOMKOWA, PROSTA, RYBACKA, SŁONECZNA, SKOWRONEK, SPOŁECZNA, STAROWIEJSKICH, STAWOWA, WCZASOWA, WIERZBOWA, ZAKRĘTY (BEZ NR 7 - 9)
WILAMOWICE ULICA: STAROWIEJSKA


WILAMOWICE ULICE: ADAMA MICKIEWICZA, CMENTARNA, ELIZY ORZESZKOWEJ, FLORIANA BIESIKA, FRYDERYKA CHOPINA, GEN. KAZIMIERZA PUŁASKIEGO, HENRYKA SIENKIEWICZA, IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JADWIGI STANECKIEJ, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA III SOBIESKIEGO, JANA PAWŁA II, JÓZEFA LATOSIŃSKIEGO, KĘCKA, KS. KAN. FRANCISZKA PIELI, KRÓTKA,  LUDWIKA SOLSKIEGO,  OSIEDLOWA,  PARTYZANTÓW, POD KASZTANAMI, POLNA, RYNEK, SŁONECZNA, SPACEROWA,  STAWOWA, WIDOK, WILLOWA, WOJSKA POLSKIEGO,  WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA, ZACISZNA, ŻWIRKI I WIGURY
HECZNAROWICE ULICA: HANDLOWA (NR 1 - 5)
ZASOLE BIELAŃSKIE ULICE: SOLSKIEGO (BEZ NR 7, 9), SPOKOJNA, STAWOWA
PISARZOWICE ULICA: ZACISZNA


WILAMOWICE ULICE: 1 MAJA, BŁ. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, BŁ. ABP. JÓZEFA BILCZEWSKIEGO, JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, KOSMONAUTÓW, MARII KONOPNICKIEJ, SPOKOJNA, TOWAROWA
STARA WIEŚ ULICE: BIWAKOWA,  CICHA, HANDLOWA, KASZTANOWA, KOCHANOWSKIEGO, KWIATOWA, LIPOWA, MIODOWA, MŁYŃSKA, OKRĘŻNA, PAŃSKA, RYMARSKA, SPACEROWA, SPOKOJNA, SPORTOWA, WSPÓLNA, ZAKRĘTY (NR 7 - 9), ZAOLZIE,  ZIELONA


WILAMOWICE ULICE: ARMII KRAJOWEJ, BOLESŁAWA PRUSA, GEN. JÓZEFA HALLERA, GEN. WŁADYSŁAWA ANDERSA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, GRANICZNA, HARCERSKA, JÓZEFA DUNATA, JULIUSZA SŁOWACKIEGO, KAZIMIERZA DANKA, LEŚNA, OGRODNICZA, OGRODOWA, STANISŁAWA STASZICA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI,  WIĘŹNIÓW OŚWIĘCIMIA, ZIELONA
ZASOLE BIELAŃSKIE ULICE: FOLWARKOWA, MOSTOWA, NOWY ŚWIAT, PIĘKNA, PTASZNIK, ROLNICZA, SŁONECZNA, SOLNA, SOLSKIEGO (NR 7 - 9), WAŁOWA, WROTNOWSKA, ZACHODNIA, ZACISZNA

 

Powiązana kategoria aktualności